Szkolenia projektu Edukacja do Obywatelskości

Szkolenia projektu Edukacja do Obywatelskości

Projekt Edukacja do Obywatelskości powstał w odpowiedzi na małą ofertę w dziedzinie edukacji obywatelskiej dla osób dorosłych. Celem wydarzeń organizowanych razem z Fundacją Rzecz Społeczna, Stowarzyszeniem im. Stanisława Brzozowskiego (Krytyka Polityczna) oraz norweską organizacją Phronesis SA będzie upowszechnienie owoców projektu: programu kursów, gry edukacyjnej i podręcznika.

W ramach projektu w marcu zostaną zorganizowane dwa szkolenia – w Katowicach (10 – 12.03) oraz w Warszawie (31.03 – 02.04). Szkolenie jest skierowane do osób pracujących (lub chcących pracować) na rzecz lokalnych społeczności. Warsztaty są bezpłatne – zwracamy także koszty podróży do 820 złotych, oraz zapewniamy wyżywienie i nocleg. Zapisy przez formularz.

Uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się czym jest metodą organizowania społecznościowego, jak budować grupy/społeczności oraz jak tworzyć skuteczne kampanie obywatelskie.

Education to Citizenship korzysta z dotacji w wysokości 171 017,00 EUR uzyskanego od  Iceland, Liechtenstein and Norway pod funduszem EEA Funds.

SHARE IT: