Edukacja do Obywatelskości: kurs zaawansowany

Edukacja do Obywatelskości: kurs zaawansowany

Edukacja do Obywatelskości: kurs zaawansowany

W czerwcu odbędzie się kolejna odsłona kursu dla edukatorów obywatelskich, pod nazwą „Edukacja do obywatelskości”, tym razem kurs będzie na poziomie zaawansowanym. Program kursu składa się z dwóch części, które będą miały miejsce w różnych miastach. Pierwsza część odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w Katowicach, natomiast druga część odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w Warszawie.

Kurs jest przeznaczony dla osób zaangażowanych w działania społeczne, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Jest to doskonała okazja do spotkania innych działaczy i podzielenia się doświadczeniem.

Rejestracja na kurs jest możliwa do 21 maja 2023 roku do godziny 23:59. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarejestrować się na kurs, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Kurs jest współorganizowany przez organizacje Fundacja Rzecz Społeczna oraz Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego (Krytyka Polityczna) w ramach projektu „Edukacja do obywatelskości”. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Magdą z Fundacji Rzecz Społeczna, której adres e-mail to magda@rzeczspoleczna.pl.

Projekt „Edukacja do obywatelskości” otrzymał dofinansowanie o wartości 171 017 EUR od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

SHARE IT: