The World’s Future Online – szkolenie

The World’s Future Online – szkolenie

The World’s Future Online – szkolenie

The World’s Future jest jedną z naszych najbardziej popularnych i złożonych symulacji społecznych. W tej wieloosobowej symulacji gracze wcielają się w rolę polityków, aby zmierzyć się z wyzwaniem wdrożenia Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Zwiększ wpływ the World’s Future na zrównoważony rozwój, zostając moderatorem. Wykorzystaj symulację do zaangażowania interesariuszy w poznawanie i wdrażanie Celów Zrównoważonego Rozwoju. Już w marcu organizujemy szkolenie dla moderatorów, aby zapisać się i dowiedzieć się więcej o szkoleniu skontaktuj się z nami pod adresem: contact@systemssolutions.org

Format i terminy szkolenia

W ramach szkolenia odbędą się dwie sesje online na żywo: 22 marca, godz. 13:00 (sesja podczas której uczestnicy będą mogli wziąć udział w symulacji) oraz 19 kwietnia (sesja praktyczna, podczas której uczestnicy szkolenia zweryfikują swoje umiejętności moderatorskie).

Pomiędzy tymi sesjami, uczestnicy przejdą przez materiały gry we własnym tempie – w celu głębszego zrozumienia symulowanego świata. Szkolenie i materiały

Koszt

Sama symulacja jest bezpłatna dla celów niekomercyjnych (zgodnie z definicją z naszego Regulaminu), ale koszt szkolenia różni się w zależności od celu, dla:

Cele niekomercyjne (np. edukacja, NGO) – 500 EUR netto/os.

Cele komercyjne – 750 EUR netto/osobę

SHARE IT: