Warsztaty New Shores podczas One Young World Summit

Warsztaty New Shores podczas One Young World Summit

Warsztaty New Shores podczas One Young World Summit

W tym roku poproszono nas o poprowadzenie dwóch sesji warsztatowych z symulacją New Shores podczas konferencji One Young World, odbywającej się między 22 a 25 lipca. W ten sposób znaleźliśmy się w towarzystwie wielu inspirujących i doświadczonych osób, takich jak Sir Bob Geldof, Angela Merkel, Hilde Hardeman, María Juliana Ruiz Sandoval, a także organizacji: The Fairtrade Foundation, The Google News Lab i wielu, wielu innych, które miały swoje panele lub warsztaty na wydarzeniu.

Podczas One Young World Summit młodzi delegaci z całego świata uczestniczą w warsztatach i słuchają prezentacji oraz przemówień wpływowych liderów ze świata polityki i biznesu oraz działaczy społecznych. Tegoroczna edycja miała formę hybrydową – niektóre punkty programu odbywały się fizycznie w Monachium, a inne w formie online na specjalnie przygotowanych do tego platformach.

Michalina Kułakowska przeprowadziła dwa godzinne warsztaty, w trakcie których delegaci z Tajlandii, RPA oraz Turcji mogli doświadczyć i wypróbować życia na wyspie New Shores.

Więcej na temat New Shores.

SHARE IT: