Świętuj obchody Światowego Dnia Środowiska grając z nami w New Shores!

Świętuj obchody Światowego Dnia Środowiska grając z nami w New Shores!

Świętuj obchody Światowego Dnia Środowiska grając z nami w New Shores!

Obchodzony 5. czerwca Światowy Dzień Środowiska to jedna z najważniejszych inicjatyw podjętych przez ONZ na rzecz promowania globalnej świadomości i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W swoim zamierzeniu, święto to stanowi szansę, by zrobić „coś dobrego” dla Ziemi.

Nie bądź obojętny, zagraj z nami w grę ekologiczną! New Shores to wieloosobowa gra internetowa, stworzona by ułatwić graczom zrozumienie złożoności procesów demokratycznych i pozwolić im zaobserwować szereg skutków społecznych, gospodarczych i środowiskowych związane z działalnością człowieka.

Dołącz do jednej z otwartych sesji gry online, które przygotowaliśmy dla ciebie 5 czerwca 2018 r.:
o 16.00 (rozgrywka po angielsku)
o 18.00 (rozgrywka po polsku).

Udział w sesji jest bezpłatny, ale liczba graczy jest ograniczona (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Zarejestruj się poprzez email na adres: aleksandra.solinska@crs.org.pl. W odpowiedzi otrzymasz e-mail zwrotny ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Termin rejestracji upływa 4. czerwca 2018 o północy.

Możesz też dołączyć do wydarzenia na Facebooku (nie jest to równoznaczne z rejestracją!).

Gra i towarzyszące jej materiały powstały w ramach programu Erasmus+ ufundowanego ze środków Unii Europejskiej. Więcej informacji o projekcie znajdziesz na jego stronie internetowej.

SHARE IT: