„Magiczny” warsztat z symulacją (Po)Fantazjuj i metodami organizowania społecznościowego

„Magiczny” warsztat z symulacją (Po)Fantazjuj i metodami organizowania społecznościowego

„Magiczny” warsztat z symulacją (Po)Fantazjuj i metodami organizowania społecznościowego

Mieszkańcy Motusa stanęli przed wyjątkowymi wyzwaniami, które zdają się być zupełnie nieprawdopodobne. Spokój w ich mieście został zachwiany przez tajemnicze wstrząsy, i teraz to od nich zależy, jak sobie z nimi poradzą. Czy masz odwagę wcielić się w ich role i wspólnie z nimi kształtować przyszłość Motusa?

Zapraszamy na dwudniowy warsztat, który odbędzie się 30.11 – 1.12 w EkoCentrum we Wrocławiu. Warsztat pozwoli uczestnikom doświadczyć mocy symulacji społecznych. Przez kilka godzin staniesz się częścią Motusa i zmierzysz się z jego bestiami.

Dlaczego warto wziąć udział w tych wyjątkowych warsztatach?

  • Nauka przez działanie to nie będzie kolejny nudny warsztat. Proponujemy praktyczne doświadczenia, które umożliwią aktywny i kreatywny udział.
  • Symulacje społeczne pomagają w angażujący analizować złożone problemy.
  • Metody organizacji społeczności – dowiesz się więcej na temat skutecznych metod organizowania i działań społecznościowych, co może być cenną wiedzą w pracy z grupami obywatelskimi.

Zapisy przez formularz dostępny pod tym linkiem: forms.gle/KdpDr5VCeYty7uvg9. Termin zgłoszeń mija 23 listopada, a liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj! Istnieje możliwość zwrotu kosztów podróży na miejsce wydarzenia oraz noclegu we Wrocławiu do kwoty łącznej 500zł.

Chociaż Motus to zupełnie inna rzeczywistość, możemy w niej odnaleźć pewne podobieństwa do globalnych problemów, z którymi spotykamy się na co dzień. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, zdobyć nowe perspektywy.

Edukacja obywatelska jest wspierana finansowo dzięki dofinansowaniu o wartości 171 017,00 EUR, otrzymanemu od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

SHARE IT: