Kolejne spotkanie w projekcie Nauru! Tym razem we Wrocławiu

Kolejne spotkanie w projekcie Nauru! Tym razem we Wrocławiu

Kolejne spotkanie w projekcie Nauru! Tym razem we Wrocławiu

4 września 2018 odbyło się dodatkowe, piąte spotkanie w ramach projektu New Shores. Z wielkim żalem pożegnaliśmy się z Partnerami – to było nasze ostatnie spotkanie twarzą twarz w ramach wspólnej inicjatywy. Poświęciliśmy je głównie przygotowaniom do finałowego wydarzenia – szkolenia dla przyszłych moderatorów gry New Shores, które odbędzie się jesienią w trzech krajach: w Polsce, Słowacji i na Węgrzech. Wspólnie opracowaliśmy harmonogram wydarzenia, którego polska odsłona będzie miała miejsce 6 października 2018 we Wrocławiu.

Na bezpłatnym szkoleniu pedagodzy, bibliotekarzem aktywiści i inne osoby pracujące z młodzieżą będą miały okazję nauczyć się, jak przygotować i przeprowadzić zajęcia dot. partycypacji społecznej przy wykorzystaniu opracowanej w ramach projektu gry internetowej New Shores – A Game for Democracy. Otrzymają też bezpłatny dostęp do zgromadzonych na platformie internetowej materiałów edukacyjnych. Na szkolenie wciąż jest kilka wolnych miejsc, warto więc zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie projektu!

Tymczasem ślemy uściski naszym Partnerom! Mimo, że to nasze ostatnie spotkanie “w realu”, przed nami jeszcze dużo wspólnej pracy online!

SHARE IT: