Władcy Doliny

Władcy Doliny

Project Description

Świat staje się coraz bardziej złożony. Przyszłość nieprzewidywalna. By przetrwać i wzrastać, potrzebujemy siebie nawzajem. Ludzie, organizacje i społeczności już dziś muszą nauczyć się prawdziwej współpracy. Dlatego stworzyliśmy grę Władcy Doliny. Gra łączy w sobie wyzwania płynące z rozwiązywania złożonych problemów i fascynującą dynamikę relacji międzyludzkich. Stwarza zatem optymalne warunki do efektywnej nauki.

Gra była z sukcesem zastosowana na wielu warsztatach i kursach na Węgrzech, w Polsce, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Wiemy, że jest skuteczna.

Menedżerom gra pomaga w diagnozowaniu problemów organizacyjnych i rozwijaniu swoich zespołów. Liderom w zwiększaniu kompetencji przywódczych. Zespołom w polepszaniu jakości komunikacji i współpracy. Dla trenerów jest skutecznym narzędziem pracy pozwala porwać uczestników i zrealizować cele edukacyjne. Grupom szukającym nowych sposobów działania dostarcza cennych inspiracji płynących z myślenia systemowego. Rozwija warsztat pracy negocjatorów, moderatorów, mediatorów i konsultantów biznesowych. Dla organizacji zajmujących się zrównoważonym rozwojem jest nowym sposobem kształtowania postaw społecznych. Powiedz nam, kim jesteś, a my powiemy, jak gra może Ci pomóc.