Grafik do projektu „Pogromcy Smogu” (nazwa tymczasowa)

Twórcy symulacji społecznych i strategicznych oraz poważnych gier w dziedzinie zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju poszukują grafika.

Grafik do projektu „Pogromcy Smogu” (nazwa tymczasowa)

Lokalizacja: Wrocław

CENTRUM ROZWIĄZAŃ SYSTEMOWYCH (CRS) to międzynarodowa organizacja założona w 2005 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie rozwoju i wdrażania innowacyjnych metod oraz narzędzi systemowych, takich jak symulacje społeczne i strategiczne czy modelowanie komputerowe, wspierających transfer wiedzy, integrację nauki i polityki oraz dialog społeczny. Są one wykorzystywane do wspierania badań, edukacji i eksperymentów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Zaprojektuj z nami grę planszową dla dzieci i młodzieży (od 10 do 15 roku życia) w temacie walki ze smogiem!

Zlecenie obejmuje projekty:

 1. Plansza główna – pełen kolor
 2. Plansza dla graczy – pełen kolor
 3. Karty i żetony – (do samodzielnego wycięcia), pełen kolor
 4. Instrukcja dla graczy – pełen kolor
 5. Instrukcja dla nauczyciela – pełen kolor
 6. Projekt nadruku (czarno biały) na pudełko: Nazwa gry, partnerzy, informacja o grantodawcy.

Termin rozpoczęcia prac 15.07.2019, termin dostarczenia projektów 30.08.2019. Preferowana osoba z Wrocławia lub bliskich okolic (będzie potrzebna osobista obecność w trakcie prac nad grą).

Spodziewamy się, że ograniczony czas wymusi projekt prosty i oszczędny. Czytelność ma priorytet nad walorami dekoracyjnymi. Gra musi być dostosowana do samodzielnego druku na arkuszach A4. Warstwa merytoryczna gry jest wciąż w przygotowaniu, dlatego nie jesteśmy w stanie podać dokładnej specyfikacji obejmującej ilość wzorów kart czy rozmiary instrukcji.

Uwaga, praca będzie mieć charakter iteracyjny – poprawki będą nieuniknione.

Termin przesyłania zgłoszeń 11.07.2019, godz 12.00.

Prosimy o przesłanie linku do portfolio oraz orientacyjnej wyceny (przedziału kwotowego) wykonania zlecenia na adres: rekrutacja@crs.org.pl (prosimy w temacie maila napisać “grafika- gra smogowa”). Prosimy o załączenie w mailu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Centrum Rozwiązań Systemowych w celu realizacji zlecenia “grafika- gra smogowa” zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.042016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Aby dotrzymać w pełni obowiązków, które nakłada na nas RODO, informujemy, że zamierzamy przechowywać Państwa dane osobowe na platformie G Suite należącej do Google LLC, której używamy do codziennych prac biurowych. Dane te będą przechowywane na serwerach znajdujących się w USA. Prosimy nie obawiać się Google LLC przystąpił do programu Tarczy Prywatności i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy europejskie.

W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z poniższymi zapisami:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest Stowarzyszenie Centrum Rozwiązań Systemowych, ul. Jaracza 80B/10, 50-305 Wrocław.
 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia korespondencji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016.
 3. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzenie niniejszej rekrutacji.
 4. Posiadają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
 5. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu rozpatrzenia oferty w ramach prowadzonej rekrutacji.

W każdej chwili mogą Państwo wycofać zgodę – wysyłając e-mail na adres gdpr@crs.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Złóż CV
PODZIEL SIĘ TYM: